zawieszenie konkursow - informacja z KO

w związku z wprowadzonymi kolejnymi obostrzeniami w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii niemożliwe jest przeprowadzenie w dniach 27–29 października br. etapów szkolnych konkursów przedmiotowych (historia, fizyka, biologia, wos, geografia i chemia). Nowe terminy powyższych konkursów zostaną opublikowane na stronie internetowej MSCDN.

odwołane zajęcia IIOJ

infromuje, że w dniach od 26.10.2020r. do 30.10.2020r. odwołane zostają zajęcia prowadzone przez II Ogród Jordanowski .

nauczanie zdalne klasy 4-8

zgodnie z decyją Rządu  od poniedziałku 26.10.2020 r. do 06.11.2020r. klasy IV- VIII przechodzą na tryb nauki zdalnej. Prosimy Państwa o sprawdzenie loginów do dziennika elektronicznego librus oraz platformy teams. Szczegółowe informacje przekażą Pańswu wychowawcy klas.

wolontariat - konkurs

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza konkurs plastyczny na plakat pt. „POMAGANIE JEST FAJNE”

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-8. Format pracy A3 lub A4, technika dowolna.

Chyba zgadzacie się z nami, że pomaganie jest fajne? Pokażcie nam to na swoich plakatach. Liczymy na Waszą kreatywność

Prace należy dostarczać do 21 listopada do p. A. Popczyk ( sala 89, budynek przy ul. Wałbrzyskiej) lub p. M. Górskiej (budynek przy Podbipięty), prace można także przesyłać na adres mailowy anna.popczyk2@sp46.waw.pl

Konkurs jest realizowany w ramach konkursu II-ego stopnia Pomagamy innym! Szkoła promująca wolontariat- XVIII edycja.

Zachęcamy do udziału!

Opiekunowie SKW

zajęcia pozalekcyjne

Młodzieżowy Klub Koszykówki na terenie Państwa szkoły, po raz kolejny, będzie realizował program sportowy Akademia Sportu. W czasie trwania programu prowadzone będą nieodpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki dla dzieci (chłopcy z klas 0-3 i dziewczęta z klas 0-4). Będzie nam niezmiernie miło, jak Państwa dziecko będzie uczestniczyło w/w zajęciach, które odbywać się będą na terenie szkoły zgodnie z harmonogramem:

Grupa 0-1 chłopcy i dziewczęta
15.15-16.15 środa
12.00-13.00 piątek

Grupa 2-3 chłopcy i dziewczęta
16.15-17.30 środa
13.15-14.30 piątek

Grupa 4 dziewczęta
15.00-16.30 poniedziałek
14.00-15.30 wtorek
15.00-16.30 piątek

Zajęcia prowadzą trenerzy Marek Kirkowski i Jacek Kolosa.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Dzieci zapisujemy wysyłając SMS na numer tel. 513-326-005 podając imię i nazwisko, numer szkoły oraz klasę do której uczęszcza dziecko. Rodziców prosimy również o wypełnienie i podpisanie wszystkich potrzebnych dokumentów. Oświadczenie zwalniające dziecko ze świetlicy na zajęcia Akademii Sportu proszę pobrać, wypełnić i pozostawić u nauczyciela świetlicy, pozostałe dokumenty – zgody, dzieci otrzymają od trenera na pierwszych zajęciach. Dokumenty dzieci oddają trenerowi na kolejnych zajęciach. Dzieci na zajęcia przynoszą strój i obuwie na hale sportową (tak jak na w-f ), wodę niegazowaną. Ze względu na wymogi sanitarne, przed każdymi zajęciami dzieci będą miały badaną temperaturę ciała oraz dezynfekowane dłonie (środek dezynfekujący VIR-SEPT+). Podczas zajęć dzieci nie zasłaniają nosa i ust.

W razie pytań prosimy o kontakt z Młodzieżowym Klubem Koszykówki pod tel. 513-326-005

Zachęcamy również do śledzenia oficjalnego fanpaga na FB - Młodzieżowy Klub Koszykówki, gdzie będą umieszczane wszystkie informację związane z zajęciami oraz grupy na messengerze PANTERY SP46
TEAM Akademii MKK

Przerwa na czytanie

16.10.2020 roku biblioteka szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim przeprowadziła akcję "Przerwa na czytanie".  273 uczniów naszej szkoły czytało swoje ulubione  książki w czasie przerw międzylekcyjnych.

odwołane zajęcia pozalekcyjne

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 175 poinformowało nas, że w dniach od 19.10.2020r. do 23.10.2020r. odwołane zostają zajęcia z tańca oraz plastyki prowadzone przez ognisko.

zajęcia dla grup zorganizowanych - basen

w związku z odgórnymi zmianami dotyczącymi korzystania z ośrodków sportu i rekreacji informujemy, że zajęcia na basenie będą się nadal odbywać.

informacja z Biura Edukacji

Projekt „Cyfrowa Warszawa 2” realizowany w ramach projektu „Zdalna Szkoła+”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby uczniów oraz nauczycieli, wynikające z wprowadzenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Wielu uczniów warszawskich placówek oświatowych jak również nauczycieli nie posiada dostępu do internetu lub sprzętu, na którym może realizować podstawy programowe.

W czerwcu bieżącego roku Miasto Stołeczne Warszawa podpisało umowę, na mocy której otrzymało z Centrum Projektów Polska Cyfrowa grant w wysokości 165 000,00 zł na zakup 100 laptopów wspierających nauczanie zdalne w trakcie pandemii.

Całkowita wartość zakupu 100 laptopów wyniosła 196 185,00 zł.

Zakupione komputery zostaną w najbliższych dniach przekazane do warszawskich szkół, a następnie rozdysponowane wśród 60 nauczycieli oraz 40 uczniów.