Bezpłatne zajęcia dla rodziców

w najbliższym czasie odbędą się bezpłatne zajęcia dla rodziców w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń (ul. Stara 4) takie jak:

1. 04.12.2018 godz. 16.30 – 18.30Nastolatek a depresja. Praktyczny poradnik dla rodziców   i młodzieży – spotkanie z p. Konradem Ambroziakiem, współautorem poradnika.
  2. 04.12.2018 godz. 16.30 – 19.00 Niezbędnik aktywnego rodzica. Współpraca międzynarodowa w szkole. Potrzeba czy konieczność? – prowadząca Ewa Rysińska, doradca metodyczny m.st. Warszawy.
  3. 11.12.2018 godz.16.30 – 19.00Rodzic 0. Bezpieczny start. Cykl realizowany we współpracy z NASK. Zajęcia dedykowane rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym dot. wprowadzania dzieci w świat nowych technologii, bezpieczeństwa w sieci – prowadząca Anna Rywczyńska, NASK, Kierownik Zespołu Szkoleń i Projektów Społecznych, Koordynatorka Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

Informacje o innych zajęciach dla rodziców można znaleźć na stronie internetowej: www.wcies.edu.pl